NUMUS PRO

Integrēta informācijas sistēma

Datorprogramma paredzēta autonoma kases pārdošanas punkta (POS) funkciju veikšanai. Visi pārdošanas darījumi tiek tūlītēji atspoguļoti sistēmas Tildes Jumis noliktavas kustībā - katrs izdrukātais EKA čeks automātiski ģenerē pārdošanas pavadzīmi.

Pieejams visas pamata darbības pardošanas darījumu veikšanai - preču atlase, klientu atlase (vai izveide), dažādi apmaksas nosacījumi.

Sistēma darbināma uz datora, kas pieslēgts EKA un kurā ir piekļuve sistēmas Tildes Jumis datu serverim (arī mākoņpakapojuma gadījumā).

Tiek atbalstīti visi CHD ražotie hibrīda kases aparāti - CHD 7H, CHD 3050UH, CHD 5850H, CHD 5880H (šobrīd kases aparātiem notiek atbilstības pārbaude)

Iespējas

Automātiska preču kustības uzskaite

Izdrukājot EKA čeku, automātiski tiek veidots atbilstošs noliktavas dokuments sistēmā Tildes Jumis. Šī iespēja ļauj jebkurā brīdī iegūt informāciju par aktuālo preču atlikumu, kas īpaši būtiski, ja uzņēmumā ir vairākas tirdzniecības vietas.

Lojalitātes karšu atbalsts

Veidojot pirkumu, sistēma ļauj piesaistīt pircēja informāciju, kurā var norādīt, ja pircējs ir regulārs klients. Šajā gadījumā sistēma identificē, ka klientam var piešķirt atlaidi. Sistēma ļauj veidot jaunas klientu kartiņas.

Atlaižu automātiska piešķiršana

Sistēma automātiski konstatē un piešķir atlaidi atbilstoši pircēja atlaižu līmenim. Kā arī piemēro atlaides noteiktiem preču veidiem, ja tas nepieciešams. Sistēma kontrolē, lai atlaides netiktu piemērotas akcijas precēm.

Uzkrājošās pavadzīmes

Sistēma ļauj realizēt uzkrājošo pavadzīmju veidošanu katram klientam. T.i., pircējam par saņemto preci, tiek reģistrēta preču nodošana pārdošanas dokumentā un tiek izdrukās akts par saņemtajām precēm. Taču čeks netiek izdrukāts. Pircējs par visu noteiktā laika periodā uzrāto preci var norēķināties vai nu ar pārskaitījumu vai atsevišķā kases čekā.

Apmaksa ar dāvanu kartēm

Sistēma ļauj realizēt norēķinu ar dāvanu kartēm. Informācija par norēķiniem ar dāvanu kartēm tiek atspoguļota arī sistēmas Tildes Jumis pārdošanas dokumentā.

Priekšapmaksas rēķinu atbalsts

EKA čekā iespējams norādīt informāciju par iepriekš saņemto avansa maksājumu. Avansa iemaksa tiek reģistrēta kā atsevišķs kases darījums.

Preču atlikumu kontrole

Izvēloties preces, kas tiek pievienotas čekā, sistēma uzrāda faktiski pieejamo noliktavas atlikumu. Tām precēm, kurām faktiskais atlikums nesakrīt ar sistēmā Tildes Jumis reģistrēto, pavadzīme netiks apstiprināta un tiks rezervētas tikai noliktavā esošās preces.

Uzlīmju printeru atbalsts

Datorprogramma ļauj definēt preču kartiņām cenu zīmes lapiņas izkārtojumu drukāšanai uz uzlīmju printera (tiek atbalstīti Zebra uzlīmju printeri).

Izmaksas

Iegāde

Programmas iegādes maksa ir vienreizējs maksājums. Lietošanas licence ir beztermiņa. Licence jāiegādājas katram datoram, kurā tiek lietota datorprogramma. Sākot ar otro lietotāja darba vietu, cenai tiek piemērota atlaide.

Uzturēšana

Lai saņemtu regulārus datorprogrammas jauninājumus un atbalstu, aicinām atjaunot licences abonementu.

Pielāgošana

Datorprogrammu iespējams pielāgot Jūsu uzņēmuma specifikai, ieviešot jaunas funkcijas vai modificējot esošās.

Visas cenas norādītas, ieskaitot PVN 21%.